İZMİR
www.ozeldersnoktasi.com
ANTALYA
BURSA
ANKARA
ONLİNE DERSLERİMİZ İLE TÜM TÜRKİYE'DEYİZ
İSTANBUL
ERZURUM
TOKAT
ELAZIĞ
onlineders,ozel,ders, lgs, kpss, ayt, tyt, kadin ogretmen, din kültürü, ahlak, bilgisi, hoca ariyorum
onlineders,ozel,ders, lgs, kpss, ayt, tyt, kadin ogretmen, din kültürü, ahlak, bilgisi, hoca ariyorum
Merhaba,
Ben Zehra DOĞAN, Çanakkale  Onsekiz Mart Üniversitesi Ilahiyat Fakültesi mezunuyum. Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesinde Pedagojik formasyon eğitimi aldım. 5 senedir çeşitli, prestijli kolejlerde Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi Öğretmenliği yaptım. 


Şu anda Pendik'te özel bir okulda çalışmaktayım. Bununla birlikte Çanakkale On Sekiz mart üniversitesinde farklı iki alanda yüksek lisans yapmaktayım.
Eğitim sürecim içerisinde araştırma, öz motivasyon, girişimcilik ve farklı yetenekler edinme noktasında kendimi geliştirdim. Fikir geliştirmenin zihni, dolayısıyla bedeni aktif tuttuğunun bilincinde olarak hem iş hem bireysel hayatta kendimi geliştirecek seminer, sempozyum ve konferanslara katıldım ve çeşitli alanlarda sertifika sahibi oldum.


Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi alanında özel ders tecrübesine sahip olduğum gibi Arapca özel dersi de vermekteyim. Özverili ve sorumlu bilinç geliştirerek öğrencilerimizi ileriye yönelik hedeflere ulaştırmayı hedefliyorum.

Derslerimizde günlük çalışma programı da koyarak ve aynı zamanda haftalık ödev takibi yaparak eksik ve geri kalınmış  konuları tamamlamayı amaçlıyorum . Gerek sınavlara yönelik gerek ders ici başarıyı artırıcı disiplinli çalışmamızla istenilen hedefe ulaşılacağı fikrindeyim.
 Iletişim için:  05534027071
Hakkımızda
 
www.ozeldersnoktasi.com İstanbul'un anadolu yakasındaki farklı kolejlerde  çalışmakta olan öğretmenlerin açmış olduğu bir internet sitesidir.
Sosyal Medya
 
 
TELEFON :
905077697169
E-POSTA :
abdullahdogan3434@gmal.com
ADRES :
Maltepe/ İstanbul